Przejdź do treści
Strona główna » O FIRMIE

O FIRMIE

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 20 lat stale się rozwija. Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, rozwijamy swoje przedsiębiorstwo, stale rozbudowujemy park maszynowy oraz wdrażamy atrakcyjne i autorskie produkty. Dzięki swojemu zaangażowaniu, jesteśmy uznanym producentem opakowań z tektury w Polsce i zagranicą. Realizujemy wszystkie wzory zawarte w międzynarodowym katalogu opakowań FEFCO. Jeśli nie znalazłeś tam konkretnego wzoru, skontaktuj się z nami. Realizujemy również indywidualne wzory, dopasowane do potrzeb naszych Klientów.
Wprowadziliśmy do swojej firmy rygorystyczne przepisy sanitarne, które zapewniają doskonałą jakość opakowań, bezpieczeństwo i higienę towarów, które będę przechowywane. Co kwartał zlecamy laboratoryjne testy wymazów z naszych produktów pod kątem bakterii, grzybów i salmonelli. Jesteśmy Rzetelną Firmą, prowadzimy odpowiedzialny i zrównoważony biznes. Dbając o lokalny rynek, stale wspieramy pobliskie szkoły i instytucje oraz jesteśmy partnerem wydarzeń kulturalnych.

HALA PRODUKCYJNA

Serce naszej firmy to hala produkcyjna. To w niej zachodzą najważniejsze procesy, a z surowego materiału powstają wszelkiego rodzaju opakowania kartonowe. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który stale rozwijamy, wdrażamy najnowocześniejsze urządzenia i nowatorskie metody tworzenia kartonów po to, by nasza oferta była idealnie dopasowana do potrzeb Klientów. Innowacyjne maszyny sprawiają, że nasze opakowania wyróżniają się jakością na tle konkurencji.
Skip to content