6 kwietnia 2020

Regulamin

Informacje ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem eurokarton.ostroda.pl jest firma:
  PPHU Eurokarton
  Lubajny 2A
  14-100 Ostróda, Polska

  NIP 7411013806
 2. Sklep internetowy eurokarton.ostroda.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 3. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym kmkzhc.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Złożenie zamówienia

 1. Zamówienia można składać:
  • za pośrednictwem strony eurokarton.ostroda.pl poprzez specjalny formularz
  • telefonicznie pod numerem +48 606 338 098
 2. Do złożenia zamówienia za pośrednictwem strony eurokarton.ostroda.pl niezbędne jest dokonanie rejestracji w sklepie. Założenie konta polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego z podstawowymi danymi niezbędnymi do realizacji zamówienia. Wraz z dokonaniem rejestracji, Klient wyraża zgodę na zbieranie, przechowywanie oraz przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją zamówienia.
 3. Po złożeniu zamówienia na adres poczty elektronicznej podany w formularzu przesłana zostaje wiadomość ze specyfikacją zamówienia.
 4. Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, Klient może wprowadzić w nim zmiany lub anulować je. Anulowanie lub zmiana specyfikacji zamówienia nie są możliwe w przypadku zamówienia towarów wykonywanych na indywidualne zamówienie.
 5. Sklep eurokarton.ostroda.pl zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku, gdy dane podane przez Klienta w formularzu rejestracyjnym będą niepełne.
 6. Wszystkie ceny podane są w PLN. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 7. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i wycofywania towarów z oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian.

Sposoby płatności

 1. Za złożone w sklepie eurokarton.ostroda.pl zamówienia zapłacić można następującymi sposobami:
  • Przelew bankowy na konto
   Po wyborze tego rodzaju płatności Klient otrzymuje numer konta bankowego oraz dane do przelewu w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
 2. Za datę dokonania wpłaty uznaje się datę zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu.
 3. Zamówienia, za które zapłata nie wpłynie na konto sklepu eurokarton.ostroda.pl w ciągu 7 dni od daty ich złożenia, zostaną automatycznie anulowane.
 4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sklepu.

Czas realizacji

 1. Sklep eurokarton.ostroda.pl dokłada wszelkich starań, by przesyłki wysyłane były możliwie najszybciej, do 3 dni od wpłynięcia pieniędzy na konto. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki.
 2. W wyjątkowych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji, o czym niezwłocznie poinformuje Klienta. W przypadku wydłużenia terminu realizacji Klient może podjąć decyzje o rezygnacji z części lub całości zamówienia.

Koszty i sposoby dostawy

 1. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej/DPD/ InPost.
 2. W zależności od wybranej formy wysyłki koszty opakowania i dostawy przedstawiają się następująco:
  • Przesyłka z przedpłatą na konto bankowe –jeden karton – 13 PLN, – jedna paleta – 159,70 PLN .
   Przewidywany czas doręczenia wynosi 2-3 dni robocze.

Zwroty i reklamacje

 1. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie produktu nieużywanego i nieuszkodzonego. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o rezygnacji z zakupu.
 3. W przypadku zwrotu towaru na określonych powyżej warunkach, Klient otrzyma zwrot wartości zakupionego produktu, na wskazany w oświadczeniu rachunek bankowy. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 4. W przypadku stwierdzenia wad produktów lub niezgodności zawartości przesyłki ze złożonym zamówieniem, Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji w ciągu 2 dni od daty otrzymania towaru.
 5. Zwrot reklamowanych produktów możliwy jest tylko po wcześniejszym kontakcie ze sklepem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć otrzymany wraz z przesyłką opis powodu reklamacji.
 6. W przypadku uznania reklamacji towar wadliwy zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe na przykład z powodu wyczerpania zapasów, sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny, dostępny towar o tej samej wartości. Klient otrzyma także zwrot kosztów odesłania wadliwego towaru.
 7. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą jedynie na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności pracownika Poczty Polskiej. Odbierając towar Klient zobowiązany jest do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
 8. Reklamacje dotyczące rozbieżności w kolorystyce towarów wynikającej z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta oraz związane z niemożnością jednakowego odwzorowania wykonywanych ręcznie produktów nie będą uwzględniane i nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.
 9. Reklamacje rozpatrywane będą najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od ich wpłynięcia.
 10. Zwroty i reklamacje należy wysyłać na adres:
  PPHU Eurokarton
  Lubajny 2A
  14-100 Ostróda, Polska
 11. Przesyłki odsyłane za pobraniem nie będą przyjmowane.

Ochrona danych osobowych

 1. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku dane osobowe podawane przez Klienta w formularzu rejestracyjnym wykorzystywane są tylko w celach realizacji zamówień.
 2. Dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom.
 3. Administratorem danych osobowych jest właściciel sklepu internetowego:
  PPHU Eurokarton
  Lubajny 2A
  14-100 Ostróda, Polska
 4. Klient sklepu internetowego kmkzhc.pl ma prawo do wglądu w swoje dane, ich modyfikacji oraz usunięcia z bazy sklepu.

Prawa autorskie

   1. Wszystkie materiały znajdujące się na stronie internetowej sklepu eurokarton.ostroda.pl, a w szczególności teksty, zdjęcia, opisy, układ graficzny, projekty oraz wzory produktów stanowią wyłączną własność firmy PPHU Eurokarton i podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).
   2. Kopiowanie, przesyłanie, publiczne odtwarzanie, w tym udostępnianie w Internecie, rozpowszechnianie w całości lub części wszelkich prezentowanych na stronie internetowej sklepu eurokarton.ostroda.pl treści wymaga uprzedniej pisemnej zgody firmy PPHU Eurokarton, w przeciwnym razie stanowi naruszenie praw autorskich i spowoduje podjęcie czynności prawnych.